fbpx

Kontaktní čočky & Roztoky

 • ROZTOK PRO KONTAKTNÍ ČOČKY ZA SUPER CENU!

  Kvalitní roztok Hy-Care velmi dobře čistí, je šetrný k očím a má vysoký obsah lubrikačních látek. Kup si dva velké roztoky a ušetříš 130 Kč. Akce není časově omezená.

   
   
 • Kontaktní čočky - každé 4. balení ZDARMA

  KAŽDÉ 4. BALENÍ KONTAKTNÍCH ČOČEK ZDARMA!

  Každé čtvrté balení kontaktních čoček ZDARMA. Když ještě k tomu dáme bezplatnou kontrolu očí před každým nákupem zdarma, je to nabídka, která se neodmítá. Akce platí od nevidím do nevidím, týká se čoček výrobce ALCON a COOPERVISION.

Brýle & Sluneční brýle

 • Sezónní výprodej slunečních brýlí

  Akce platí do vyprodání zásob.

 • Project Three

  SLEVA NA KOLEKCI ESPRIT + SOUTĚŽ!

  NOVÁ KOLEKCE BRÝLÍ ESPRIT JE OPRAVDU NÁDHERNÁ! Připravili jsme si pro vás soutěž, kdy po zakoupení těchto brýlí budete automaticky zařazení o kupón na ZNAČKOVÉ OBLEČENÍ ZA 1000 KČ. Ať k těm novým brýlím máte i nějaký pěkný "hadřík"!

Brýlové skla

 • MULTIFOKÁLNÍ SKLA - DRUHÝ PÁR ZDARMA

  Multifokální brýle poskytují výjimečný komfort a pro mnohé jsou nenahraditelné. Což takhle dva páry multifokálu za cenu jednoho? Proč ne, u nás v ARTE OPTIK jde všechno.

 • Project Three

  HÝČKEJTE SI SVÉ OČI

  Sleva 25% na tenčené brýlové skla. Jsou vyrobené z plastu, 5× odolnější vůči nárazu, mají 100% UV filtr, velmi tvrdý anti-reflex a hlavně - DOBŘE VYPADAJÍ.

Jsme specialisté na multifokální brýle

JSME SPECIALISTÉ NA MULTIFOKÁLNÍ BRÝLE! Multifokální brýle vyžadují vysoce odborný přístup, který je nad rámec běžných brýlí. Víme, co všechno si máme pohlídat, aby brýle výborně fungovaly a neskončily „v šuplíku“.

 • MĚŘENÍ ZRAKU – správné dioptrie jsou tím nejdůležitějším základem. Vyžaduje se velmi pečlivé měření zraku, kdy i čtvrt dioptrie VÝZNAMNĚ ovlivní výsledek! Pokud chcete mít jistotu, že vše bude v pořádku, rádi Vám nabídneme naši službu MEŘENÍ ZRAKU. Výkon zabere cca 45 minut a za naměřené hodnoty plně ručíme. Navíc si u nás můžete multifokální brýle přímo vyzkoušet.
 • VÝBĚR BRÝLÍ – správná obroučka je velmi důležitá. Musí být ve správném sklonu k tváři, nesmí být příliš vysoko nebo nízko a na nosních partiích musí být optimálně usazená. Víme na co se dívat a víme co doporučit pro správnou funkčnost.
 • VHODNÝ TYP MULTIFOKÁLU – na trhu je velké množství typů. Máme bohaté zkušenosti s jednotlivými produkty a nabízíme špičkové multifokální čočky všech světových výrobců.
 • PRECIZNÍ CENTRACE – centrace těchto čoček do brýlí musí být co nejpřesnější. Pro tento účel jsme vybaveni špičkovým přístrojem firmy ZEISS, který Vás jednoduše vyfotí a umožní nám nacentrovat čočku s přesností na desetinu milimetru.
 • KOMPLETACE – nenecháváme nic náhodě. Naše více jak 20leté zkušenosti bohatě úročíme při zábrusu s heslem „KVALITNĚ A KRÁSNĚ“.