fbpx

Kontaktní čočky & Roztoky

 • ROZTOK PRO KONTAKTNÍ ČOČKY ZA SUPER CENU!

  Kvalitní roztok Hy-Care velmi dobře čistí, je šetrný k očím a má vysoký obsah lubrikačních látek. Kup si dva velké roztoky a ušetříš 130 Kč. Akce není časově omezená.

   
   
 • Kontaktní čočky - každé 4. balení ZDARMA

  KAŽDÉ 4. BALENÍ KONTAKTNÍCH ČOČEK ZDARMA!

  Každé čtvrté balení kontaktních čoček ZDARMA. Když ještě k tomu dáme bezplatnou kontrolu očí před každým nákupem zdarma, je to nabídka, která se neodmítá. Akce platí od nevidím do nevidím, týká se čoček výrobce ALCON a COOPERVISION.

Brýle & Sluneční brýle

 • Sezónní výprodej slunečních brýlí

  Akce platí do vyprodání zásob.

 • Project Three

  SLEVA NA KOLEKCI ESPRIT + SOUTĚŽ!

  NOVÁ KOLEKCE BRÝLÍ ESPRIT JE OPRAVDU NÁDHERNÁ! Připravili jsme si pro vás soutěž, kdy po zakoupení těchto brýlí budete automaticky zařazení o kupón na ZNAČKOVÉ OBLEČENÍ ZA 1000 KČ. Ať k těm novým brýlím máte i nějaký pěkný "hadřík"!

Brýlové skla

 • MULTIFOKÁLNÍ SKLA - DRUHÝ PÁR ZDARMA

  Multifokální brýle poskytují výjimečný komfort a pro mnohé jsou nenahraditelné. Což takhle dva páry multifokálu za cenu jednoho? Proč ne, u nás v ARTE OPTIK jde všechno.

 • Project Three

  HÝČKEJTE SI SVÉ OČI

  Sleva 25% na tenčené brýlové skla. Jsou vyrobené z plastu, 5× odolnější vůči nárazu, mají 100% UV filtr, velmi tvrdý anti-reflex a hlavně - DOBŘE VYPADAJÍ.

Centrovací zařízení

PRO OSTRÉ A POHODLNÉ VIDĚNÍ

Každý z nás je jiný. Máme jiný obličej, jiný nos, spánky, jiný rozestup oční. Tyto vlastnosti jsou velmi důležité pro zhotovení brýlí. Brýlová čočka se musí nacházet v požadované poloze před okem. Pokud není tato podmínka splněna, můžou nastat problémy s ostrostí a s pohodlím. Pro přesné určení polohy brýlových čoček používáme digitální centrovací zařízení. Ty vás vyfotí v brýlích s nasazeným měřícím klipem, jehož centrační značky nám určí, kam brýlovou čočku umístit.

Tento krok je velmi důležitý při zhotovování multifokálních brýlí. Jsme si toho plně vědomi a uvedené přístroje nám dávají garanci, že výsledné brýle budou sloužit a neskončí někde v šuplíku..

 • 512