fbpx

Kontaktní čočky & Roztoky

 • ROZTOK PRO KONTAKTNÍ ČOČKY ZA SUPER CENU!

  Kvalitní roztok Hy-Care velmi dobře čistí, je šetrný k očím a má vysoký obsah lubrikačních látek. Kup si dva velké roztoky a ušetříš 130 Kč. Akce není časově omezená.

   
   
 • Kontaktní čočky - každé 4. balení ZDARMA

  KAŽDÉ 4. BALENÍ KONTAKTNÍCH ČOČEK ZDARMA!

  Každé čtvrté balení kontaktních čoček ZDARMA. Když ještě k tomu dáme bezplatnou kontrolu očí před každým nákupem zdarma, je to nabídka, která se neodmítá. Akce platí od nevidím do nevidím, týká se čoček výrobce ALCON a COOPERVISION.

Brýle & Sluneční brýle

 • Sezónní výprodej slunečních brýlí

  Akce platí do vyprodání zásob.

 • Project Three

  SLEVA NA KOLEKCI ESPRIT + SOUTĚŽ!

  NOVÁ KOLEKCE BRÝLÍ ESPRIT JE OPRAVDU NÁDHERNÁ! Připravili jsme si pro vás soutěž, kdy po zakoupení těchto brýlí budete automaticky zařazení o kupón na ZNAČKOVÉ OBLEČENÍ ZA 1000 KČ. Ať k těm novým brýlím máte i nějaký pěkný "hadřík"!

Brýlové skla

 • MULTIFOKÁLNÍ SKLA - DRUHÝ PÁR ZDARMA

  Multifokální brýle poskytují výjimečný komfort a pro mnohé jsou nenahraditelné. Což takhle dva páry multifokálu za cenu jednoho? Proč ne, u nás v ARTE OPTIK jde všechno.

 • Project Three

  HÝČKEJTE SI SVÉ OČI

  Sleva 25% na tenčené brýlové skla. Jsou vyrobené z plastu, 5× odolnější vůči nárazu, mají 100% UV filtr, velmi tvrdý anti-reflex a hlavně - DOBŘE VYPADAJÍ.

DNEye Scanner PRO 2+

PRO OSTRÉ A ZDRAVÉ VIDĚNÍ

 

 

Váš zrak měříme pomocí unikátního oční skeneru DNEye, který určí mnohem více než jen vaše dioptrie. V současnosti se jedná o nejmodernější a nejpřesnější měření oční vady. Oční skener DNEye během minutového měření odhalí mnoho důležitých údajů, které jsou klíčové pro ostré vidění.

Zohledňuje různou velikost zornice

Naše zornice se mění podle množství dopadajícího světla. Různě veliká zornice ale sebou nese i možnost změny oční vady. Přístroj DNEye měří oční vadu za různých světelných podmínek a pomáhá nám určit konečnou velikost dioptrií.

Měření nitroočního tlaku

DNEye skener preventivně měří nitrooční tlak, takže i v rámci běžného měření zraku odhalíme podezření na oční onemocnění.

Měří tvar a tloušťku rohovky

Perfektní znalost tvaru rohovky a její tloušťky nám dává velmi důležité informace pro správný výběr kontaktních čoček. Zároveň nám pomáhá určit, zda se nejedná o nestandardní vyklenutí, které stojí za velikostí některých očních map.

Aberace vyšších řádů

Naše oko není dokonalá koule. To má za následek, že vzniklý obraz je mnohem více deformovaný a běžně používané způsoby korekce sníží toto rozostření jen z 90 %. Těch zbylých 10 % označujeme jako aberace vyšších řádů a právě přístroj DNEye je jeden z mála, který je schopen tuto vadu měřit. Znalost těchto aberací vysvětluje, proč někdo vidí i přes malou vadu tak špatně.Největším benefitem je ovšem možnost, vyrobit brýlové čočky, kde je obsažena i korekce těchto aberací.

Průhlednost očních prostředí

DNEye skener prosvítí oční prostředí a upozorní na možné zákalky. Jejich větší množství vzbuzuje podezření na šedý zákal.

 

 

 • 794
Více z této kategorie: « Foropter 3D OPTOTYP »