fbpx

Kontaktní čočky & Roztoky

 • ROZTOK PRO KONTAKTNÍ ČOČKY ZA SUPER CENU!

  Kvalitní roztok Hy-Care velmi dobře čistí, je šetrný k očím a má vysoký obsah lubrikačních látek. Kup si dva velké roztoky a ušetříš 130 Kč. Akce není časově omezená.

   
   
 • Kontaktní čočky - každé 4. balení ZDARMA

  KAŽDÉ 4. BALENÍ KONTAKTNÍCH ČOČEK ZDARMA!

  Každé čtvrté balení kontaktních čoček ZDARMA. Když ještě k tomu dáme bezplatnou kontrolu očí před každým nákupem zdarma, je to nabídka, která se neodmítá. Akce platí od nevidím do nevidím, týká se čoček výrobce ALCON a COOPERVISION.

Brýle & Sluneční brýle

 • Sezónní výprodej slunečních brýlí

  Akce platí do vyprodání zásob.

 • Project Three

  SLEVA NA KOLEKCI ESPRIT + SOUTĚŽ!

  NOVÁ KOLEKCE BRÝLÍ ESPRIT JE OPRAVDU NÁDHERNÁ! Připravili jsme si pro vás soutěž, kdy po zakoupení těchto brýlí budete automaticky zařazení o kupón na ZNAČKOVÉ OBLEČENÍ ZA 1000 KČ. Ať k těm novým brýlím máte i nějaký pěkný "hadřík"!

Brýlové skla

 • MULTIFOKÁLNÍ SKLA - DRUHÝ PÁR ZDARMA

  Multifokální brýle poskytují výjimečný komfort a pro mnohé jsou nenahraditelné. Což takhle dva páry multifokálu za cenu jednoho? Proč ne, u nás v ARTE OPTIK jde všechno.

 • Project Three

  HÝČKEJTE SI SVÉ OČI

  Sleva 25% na tenčené brýlové skla. Jsou vyrobené z plastu, 5× odolnější vůči nárazu, mají 100% UV filtr, velmi tvrdý anti-reflex a hlavně - DOBŘE VYPADAJÍ.

Jak fungují multifokální brýle?

 • pátek, 23 listopad 2018 22:22

Jedná se o brýlové čočky, které slouží k vidění na všechny vzdálenosti. Uživatel jimi vidí do blízka, na střední vzdálenost (počítač) i do dálky. V podstatě s nimi vidíte ostře od velmi blízké vzdálenosti (od 30 cm) do nekonečna. Tyto brýlové čočky jsou vhodné pro klienty, kteří mají refrakční vadu do dálky (dalekozrakost, krátkozrakost, popř. kombinaci těchto vad s astigmatismem) a po 40. roku svého života začínají mít obtíže ještě s viděním do blízka.

To znamená, že by běžně museli nosit brýle na dálku a při pohledu do blízka museli nasadit druhé brýle s dioptriemi do blízka. Multifokální brýle jsou vhodné pro ty,  kteří často střídají pohled z dálky do blízka nebo pracují hodně do blízka s počítačem. Výborné jsou i pro řidiče, kteří potřebují vidět velmi dobře do dálky, na střední vzdálenost na palubní desku s tachometrem a do blízka - pohled do mapy nebo na GPS navigaci.

Multifokální brýle jsou velmi estetické, jelikož nemají žádné rušivé předěly (vybroušení ve tvaru půlměsíce ve spodní části skla), jako je tomu u bifokálních brýlí. Vypadají tedy jako běžné brýle do dálky.

 • 294
 • Naposledy změněno pátek, 23 listopad 2018 22:24