fbpx

COVID-19: Jak si nechat bezpečně změřit zrak a nenakazit se virem?

Výběr brýlí bez kontroly aktuálních dioptrií nemusí být šťastné rozhodnutí. Hrozí, že budete mít nové brýle, ale vidění v nich nemusí být ostré a pohodlné. Případně budete nesví, jestli nějaká ta „čtvrtinka“ neudělá vaše vidění lepší. Jak to ale udělat v období řádícího koronaviru? Je bezpečné nechat si změřit zrak?

Že to není problém u výběru brýlí si můžete přečíst v tomto článku ZDE. Obdobné opatření jsme provedli i u měření zraku. Chceme, aby tato služba u nás probíhalo s ohledem na vaše bezpečí.

Děláme vše pro to, aby měření zraku bylo u nás stejně bezproblémové a pro vás bezpečné, jako jindy.

 

DESINFEKCE, DESINFEKCE, DESINFEKCE! Zaklínadlo na všechny viry. Od prvních dnů používáme dezinfekci ve zvýšené míře a po každém klientovi provedeme pečlivou dezinfekci ploch, klik, pultu, zkušební obruby, přístrojů a křesla. Teď už svítí i sluníčko, takže větrání není taková řehole. :-)

DVOUHODINOVÉ PAUZY. Mezi jednotlivými výkony děláme nutnou bezpečnostní dvouhodinovou pauzu. Máme tak dost prostoru na dezinfekci a vyvětrání.

RUKAVICE. Pro bezpečný průběh měření je použití rukavic velmi důležité.

ROUŠKY. Sympatické „Moje rouška chrání tebe“ platí u měření zraku dvojnásob. U měření zraku neovlivňuje rouška samotný výkon a v ničem neomezuje. Při měření vhodnou polohou čoček ve zkušební obrubě omezujeme zamlžení.

ŠTÍT. V případě měření zraku používáme ochranný štít. Máte tak jistotu, že těch pár společně strávených minut proběhne v maximálním bezpečí.

DESINFEKCE NA RUCE. Před každým měřením vás požádáme, ať si nanesete dezinfekci na ruce, která je volně k dispozici na pultě. Případně si umyjete ruce teplou vodou a mýdlem.

PREFERUJEME PLATBY KARTOU. Bezkontaktní platby kartou jsou IN. Pro zadání PINu pak můžete použít vatové tyčinky.

ODSTUP 2 METRY. Snažíme se přirozeně organizovat chod v prostorách oční optiky, aby bylo riziko co nejmenší.

 

Pokud máte potřebu vybrat si brýle a nejste si jistí svými dioptriemi, můžete využít naše služby. Snad vás tyto body přesvědčí, že je u nás o vše postaráno. Takže, ať už potřebujete nové brýle, výměnu skel nebo opravu – jsme zde pro vás. Společně to zvládneme.

ON-LINE OBJEDNÁNÍ NA MĚŘENÍ ZRAKU

 ONLINE objednání - Žerotínovo náměstí

 

  • 230
  • Naposledy změněno pondělí, 13 duben 2020 06:15