fbpx

Dioptrické pracovní brýle INFIELD

Ochranné dioptrické pracovní brýle z Arte Optik vám zajistí ostré a bezpečné vidění. V nabídce máme ochranné pracovní brýle německého výrobce INFIELD. Jedná se ucelenou řadu obrouček s bočními krytkami, které chrání zrak proti volným letícím částicím.

Brýle jsou osazené kvalitními brýlovými čočkami splňující normy ČSN EN 166.

Vlastní dioptrické brýle nejsou dostatečnou ochranou

Vlastní dioptrické brýle neposkytují dostatečnou ochranu zraku. Jejich konstrukce není uzpůsobené k ochranně proti letícím částicím, dřevěným třískám nebo různým chemikáliím. Řešení není ani provizorní "brýle přes brýle", které se díky většímu počtu ploch nadměrně mlží a jsou zdrojem většího počtu rušivých odlesků. Tato varianta je vhodná jen na krátkodobé nošení v méně rizikových částech provozu. Nevhodná ochrana zraku může vést k nezvratnému poškození očí nebo i slepotě. Mnozí zaměstnavatelé tak dávají důraz na ochranu očí, aby předešli pracovním úrazům.

Nepříliš vhodné řešení ochranný zraku v provozu - "brýle na brýle"

Správné řešení - dioptrické brýle INFIELD

U nás v Arte Optik vám rádi zhotovíme ochranné dioptrické brýle INFIELD, které osazujeme certifikovanými brýlovými čočkami dle norem ČSN EN 166. Brýlové čočky mají dle norem na sobě vyražené požadované značení. Dáváme důraz na správné dioptrie, protože právě ty umožní vidět kritické detaily v provozu (práce s točivými stroji, opracování materiálů). Měření zraku probíhá ve všech našich provozovnách v Třebíči. K dispozici máte 6 zkušených optometristů - bližší informace o měření zraku naleznete na tomto odkazu.

V nabídce máme několik modelů, které jsou zvolené pro různé situace. Brýle jsou opatřeny bočními krytkami, které zajistí dostatečnou ochranu proti mechanickým částicím. Dodací lhůta se pohybuje mezi 2-3 týdny.

 

Jste z větší firmy a chtěli byste individuální podmínky?

Na poli dioptrických ochranných pracovních brýlí máme bohaté zkušenosti. Mezi naše odběratelé patří firmy NUVIA, PBS nebo MANN + HUMMEL.

 

 

Poskytujeme individuální podmínky:

  • individuální sleva 10 %, která lze uplatnit na veškerý sortiment v očních optikách Arte Optik
  • měření zraku ZDARMA
  • upřednostněné jednání

Pro bližší informace nás kontaktujte emailem nebo na telefonním čísle 605 829 358.

Ke stažení

Prohlášení o shodě - brýlové čočky

Prohlášení o shodě - brýlové obruby

Produktový katalog Infield 2017

Individuální podmínky firmám

 

  • 208
Více z této kategorie: « Multifokální brýle