fbpx
Vytisknout tuto stránku

Aplikace kontaktních čoček

 

ON-LINE OBJEDNÁNÍ

 ONLINE objednání - Žerotínovo náměstí

 ONLINE objednání - Modřínová

 

Cena výkonu: 690 Kč

Aplikace kontaktních čoček zabera kolem 1,5 hodiny.

 

Co vlastně aplikace kontaktních čoček obnáší

Dostanete zkušební kontaktní čočky, podle typu čoček roztok, a pohlídáme si, aby vše sedělo jak má. Naučíme vás čočky snímat a nasazovat, jak se o ně starat a na co si dát pozor. Naši snahou je nalézt takový typ, který vám poskytne ostré a pohodlné vidění bez brýlí.

 

Věděli jste, že měsíční nošení čoček vás vyjde na necelých 300 Kč?

 

Proč kontaktní čočky z ARTE OPTIK?

ZDRAVÍ

Oči jsou citlivý orgán a pro bezrizikové nošení kontaktních čoček je potřeba dohled odborníků. V Arte Optik je k dispozici 5 zkušených optometristů, který vám zajistí ostré vidění bez brýlí.

5 zkušených optometristů

VÝHODNÁ CENA

Máme velmi výhodné VĚRNOSTNÍ PROGRAMY, které smělé konkurují jakémukoliv internetovému prodeji. Kromě různých akci a dárků od nás dostanete to nejdůležitější - bezplatnou kontrolu zraku. A to je podle nás ten největší přínos.

Věrnostní programyBezplatné kontroly zraku

ZKUŠENOSTI

Aplikace kontaktních čoček má v ARTE OPTIK dlouhou historii. Provedli jsme již více jak 1000 aplikací kontaktních čoček. K dispozici máme všechny dostupné typy kontaktních čoček. Ale nebojte, pomůžeme vám vybrat!

Více jak 1000 aplikací

VYBAVENÍ

Pro správné určení vhodných čoček musí být i odpovídající přístroje. A to my máme. Disponujeme unikátním očním skenerem, zařízením pro focení změn na oku nebo velmi přesné obrazovky pro určení oční vady.

Aplikace kontaktních čoček

Joomla SEF URLs by Artio