DĚTSKÁ BRÝLOVÁ SKLA - JEDNO ZDARMA!

1. 1. 2024

Myslete na bezpečnost svých dětí a pořiďte jim kvalitní a odolná brýlová skla. Celý pár odolných a tenčených brýlových skel dostanete za cenu jednoho skla!


Cena za obě skla jen 990 Kč.

Dětská brýlová skla musí něco vydržet, měli by chránit a zároveň i dobře vypadat. Nikdo žádné popelníky nechce! Vybrali jsme pro vás takové brýlová skla, která všechno zmíněné splňují.

 

O jejich přínosu jsme natolik přesvědčeni, že je chceme dávat všem a napořád. Proto je dlouhodobě nabízíme v akci "JEDNO ZDARMA", aby bylo o ty nejmenší, co nejlépe postaráno.

Vlastnosti


Ztenčení

Tato brýlová skla jsou až o 30% tenčí než běžná. Brýle jsou tak pěkné a nejsou tolik těžké.

Antireflex

Na povrchu je antireflex proti rušivým odleskům ve velmi hladkém provedení (hydrofóbní povrch). Tato úprava pomáhá brýlové skla velmi snadno vyčistit a prodlužuje její životnost.


Odolnost

Jsou vyrobena z velmi odolného a pružného plastu (index n = 1,6), který je 5× odolnější vůči výštipkům. Právě výštipky často stojí za zraněním očí.


UV filtr

Čiré, ale přesto se 100 % UV filtrem! Dětské oko je na UV záření velmi citlivé a je potřeba ho chránit.

Podmínky akce

Akce lze uplatnit do 15 let věku (tj. do 14 let a 355 dní :-). Podmínkou je nákup nové brýlové obruby. Lze uplatnit poukaz od lékaře s příspěvkem zdravotní pojišťovny. Nelze kombinovat s jinou věrnostní slevou nebo se zbožím ve slevě. Nelze uplatnit benefitní poukázky. Vztahuje se na dioptrický rozsah SPH ± 6,00 / CYL ± 2,00. Plná cena jedné brýlové čočky je 990 Kč/ks. Při splnění podmínek (věk a nákup obruby) je jedna brýlová čočka účtována se 100% slevou. Ve výsledku vás tak jedno sklo vyjde na 445 Kč/ks. Na tento produkt se vztahuje 2 letá záruční lhůta. Akce je dlouhodobá a není časově omezená.