Binokulární měření zraku

Bolí vás hlava, máte problémy při přeostřování, máte občas dvojité vidění nebo velkou nejistotu při řízení v noci? Chcete si nechat opravdu pečlivě změřit zrak a dozvědět se co nejvíce o vašich očích?

Objednejte se na binokulární měření zraku! Ostré vidění totiž není jen o dioptriích, ale i o výborné spolupráci obou očích. Mnoho očních potíží totiž nemá spojitost s dioptriemi, ale pramení právě z nerovnováhy mezi oběma očima.

Binokulární měření zraku

Proč binokulární měření zraku v Arte Optik

Přes 10 000 měření zraku

Zrak měříme od roku 2005. Za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, které rádi u vás uplatníme k vašemu spokojenému vidění.

Zkušení optometristé

Jsme zkušený tým optometristů, který stále sleduje moderní trendy. Můžete si být tak jistí, že jsou naše měřící postupy v souladu se současným poznáním.

DNEye PRO technologie

Disponujeme nejmodernějším očním skenrem současnosti DNEye PRO, který umožňuje velmi detailně proměřit oko a to včetně nitroočního tlaku.

Garance návyku na brýle

Za svými výsledky si stojíme! U brýlí zhotovených s naším měřením zraku dáváme garanci návyku.

Cena

Na měření zraku si udělejte zhruba 45 minut čas a cena výkonu je 490 Kč.
V rámci tohoto výkonu vám bude provedeno:

  • Měření korekce na dálku
  • Měření korekce do blízka
  • Použita DNEye PRO technologie
  • Měření nitroočního tlaku

Naše další služby

Měření zraku

Jste nejistí při večerní jízdě nebo máte potíže s drobným textem? Přijďte na měření zraku do dálky i do blízka. Čeká vás měření nitroočního tlaku, špičkový oční skener DNEye PRO a ostré a pohodlné vidění s garancí návyku.

Aplikace kontaktních čoček

Potřebujete volnost a brýle už vás nebaví? Chcete nosit brýle, ale někdy jsou prostě naobtíž? Už vás nebaví to stále zamlžení? Běžte do kontaktních čoček!

Podívejte se na naše spokojené zákazniky

Časté dotazy

Na příspěvek ze strany zdravotní pojišťovny máte nárok jen pokud jste mladší osmnácti let. Jen ve výjimečných případech (oční vada nad 10 D apod.) lze příspěvek obdržet a to navíc se souhlasem revizního lékaře.

Optometrista vám perfektně změří dioptrie, provede vás světem kontaktních čoček a podívá se například na binokulární spolupráci obou očí. V rámci optometristického výkonu je prováděn primární zdravotní screening. Pokud se nám něco nezdá dáváme doporučení k návštěvě oční lékaře.

Oční lékař se primárně zajímá o zdraví vašich očí. Lečí záněty, problémy se slzným filmem a zelený zákal, kontroluje oční pozadí (velmi důležité o diabetiků) a dává indikaci k operaci šedého zákalu.

Pokud nemáte zdravotní potíže a jdete si pro brýle nebo pro kontaktní čočky, můžete bez obav využít služeb optometristy v oční optice. Je-li ale zřejmé, že není s očima něco v pořádku po zdravotní stránce - navštivte očního lékaře.