Měření zraku

Měření oči není pro nás jenom určení dioptrií. Bereme jej skutečně vážně, takže kromě určení dioptrií se zaměřujeme na vzájemnou spolupráci obou očí.

Většinou i zde má mnoho z nás deficit, který stojí za nepohodlným a neostrým viděním. Dáváme velký důraz na váš skutečný požadavek, co skutečně chcete s brýlemi dělat a vidět. Máte pak naší garanci, že brýle od nás budete skutečně nosit. A o to nám jde — to je naše poslání.

Měření zraku

Proč měření zraku v Arte Optik

Přes 10 000 měření zraku

Zrak měříme od roku 2005. Za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, které rádi u vás uplatníme k vašemu spokojenému vidění.

Zkušení optometristé

Jsme zkušený tým optometristů, který stále sleduje moderní trendy. Můžete si být tak jistí, že jsou naše měřící postupy v souladu se současným poznáním.

DNEye PRO technologie

Disponujeme nejmodernějším očním skenrem současnosti DNEye PRO, který umožňuje velmi detailně proměřit oko a to včetně nitroočního tlaku.

Garance návyku na brýle

Za svými výsledky si stojíme! U brýlí zhotovených s naším měřením zraku dáváme garanci návyku.

Cena

Na měření zraku si udělejte zhruba 45 minut čas a cena výkonu je 490 Kč.
V rámci tohoto výkonu vám bude provedeno:

  • Měření korekce na dálku
  • Měření korekce do blízka
  • Použita DNEye PRO technologie
  • Měření nitroočního tlaku

Naše další služby

Aplikace kontaktních čoček

Potřebujete volnost a brýle už vás nebaví? Chcete nosit brýle, ale někdy jsou prostě naobtíž? Už vás nebaví to stále zamlžení? Běžte do kontaktních čoček!

Binokulární měření zraku

I když nosíte brýle není to ono? Trápí vás bolesti hlavy, náhle rozmazání, potíže s přeostřováním, případně až dvojité vidění? Přijďte k nám na specializované binokulární měření očí, kde se podíváme na vzájemnou spolupráci očí a zjistíme zda je vše v pořádku.

Podívejte se na naše spokojené zákazniky

Časté dotazy

Na příspěvek ze strany zdravotní pojišťovny máte nárok jen pokud jste mladší osmnácti let. Jen ve výjimečných případech (oční vada nad 10 D apod.) lze příspěvek obdržet a to navíc se souhlasem revizního lékaře.

Ze zákona můžete jít k nám na měření zraku pokud je vám více jak 15 let. Pokud jste mladší, potřebujete k tomuto měření schválení od očního lékaře. To nastává například pokud chcete pro své dítě kontaktní čočky.

Optometrista vám perfektně změří dioptrie, provede vás světem kontaktních čoček a podívá se například na binokulární spolupráci obou očí. V rámci optometristického výkonu je prováděn primární zdravotní screening. Pokud se nám něco nezdá dáváme doporučení k návštěvě oční lékaře.

Oční lékař se primárně zajímá o zdraví vašich očí. Lečí záněty, problémy se slzným filmem a zelený zákal, kontroluje oční pozadí (velmi důležité o diabetiků) a dává indikaci k operaci šedého zákalu.

Pokud nemáte zdravotní potíže a jdete si pro brýle nebo pro kontaktní čočky, můžete bez obav využít služeb optometristy v oční optice. Je-li ale zřejmé, že není s očima něco v pořádku po zdravotní stránce - navštivte očního lékaře.