Brýlové čočky

Vybrat si tu správnou brýlovou čočku není vůbec lehké. Nevadí! Od toho jsme tu my. Důležité je pro nás vaše skutečná potřeba, na co brýle budete nosit. Podle toho vám doporučíme tu správnou volbu. Rádi vám ukážeme všechny druhy antireflexu, super hladkých úprav nebo jak se brýlové čočky samozabarvují.

Důležité ale také je dobře vypadat. Víme přesně jaké brýle na vaše dioptrie vybrat a jaký materiál zvolit, aby byly brýle lehké, estetické a vy jste vypadali přirozeně. Vždyť jsou brýle módní doplněk!

Brýlové čočky

Proč brýlové čočky od Arte Optik

Perfektní zobrazení

Náš sortiment je postaven na značkových brýlových čočkách Rodenstock. Perfektní tvrzení a minimální periferní zkreslení.

Samozabarvující se brýle

Velmi oblíbená varianta, která chrání váš zrak, ale brýle díky speciální schopnosti měnit barvu jsou nositelné i v noci, kdy jsou téměř čiré.

Hladkost nade vše

Ne tvrdost, ale hladkost je dnešním trendem jak prodloužit životnost brýlových čoček. Rádi vám ukážeme, jaký je rozdíl mezi jednotlivými povrchy.

Multifokální nebo kancelářské?

Jsme specialisté na multifokální brýle a na další typy brýlových čoček s proměnnými dioptriemi. Přijďte k nám na měření zraku a vybereme vám tu nejvhodnější variantu.

Podívejte se na naše spokojené zákazniky

Časté dotazy

Na příspěvek ze strany zdravotní pojišťovny máte nárok jen pokud jste mladší osmnácti let. Jen ve výjimečných případech (oční vada nad 10 D apod.) lze příspěvek obdržet a to navíc se souhlasem revizního lékaře.

Optometrista vám perfektně změří dioptrie, provede vás světem kontaktních čoček a podívá se například na binokulární spolupráci obou očí. V rámci optometristického výkonu je prováděn primární zdravotní screening. Pokud se nám něco nezdá dáváme doporučení k návštěvě oční lékaře.

Oční lékař se primárně zajímá o zdraví vašich očí. Lečí záněty, problémy se slzným filmem a zelený zákal, kontroluje oční pozadí (velmi důležité o diabetiků) a dává indikaci k operaci šedého zákalu.

Pokud nemáte zdravotní potíže a jdete si pro brýle nebo pro kontaktní čočky, můžete bez obav využít služeb optometristy v oční optice. Je-li ale zřejmé, že není s očima něco v pořádku po zdravotní stránce - navštivte očního lékaře.