Aplikace kontaktních čoček

Jestli nejsi fanda brýlí, brýle se ti mlží a nebo tě různě omezují běž do kontaktních čoček! Vybereme ti takový typ a určíme takové dioptrie, aby nebylo o čočkách pocitově vůbec vědět a přitom uvidíš pěkně ostře.

Máme mnoho možností, kdy čočky můžou být jako bezva doplněk k tvým brýlím, nebo je můžeš mýt v očích od nevidím do nevidím a na brýle si ani nevzpomeneš.

Aplikace kontaktních čoček

Proč kontaktní čočky z Arte Optik

Zdraví

Oči máme jenom jedny a kontaktní čočky jsou zdravotnický prostředek s pravidly na zdravé nošení. Není od věci být v dobrých rukách a mít jistotu, že čočky nosím bez újmy na zdraví.

Výhodná cena

Na všechny čočky máme věrnostní program, kdy je každé 4. nebo 5. balení zdarma. Když k tomuto ještě přidáte kontrolu zraku v hodnotě 590 Kč zdarma - není co řešit. To se vyplatí!

Zkušenosti

Kontaktní čočky nás baví a dáváme jim patřičnou pozornost. Aplikujeme nejnovější poznatky a zkoušíme ty nejpohodlnější materiály. U nás jsou vaše oči jako v bavlnce.

Vybavení

Bez profi vybavení to nejde. Všechny naše pobočky mají speciální topograf, který odhalí všechno o vaší rohovce. A my pak víme, co je pro vás nejlepší.

Nakupujte přes e-shop

Cena

Aplikace kontaktních čoček zabere 90—120 minut a cena výkonu je 1 200 Kč.
V rámci tohoto výkonu vám bude provedeno:

  • Měření korekce na dálku
  • Měření korekce do blízka
  • Použití topografu na zjištění zakřivení rohovky
  • Výběr vhodné kontaktní čočky
  • Zkušební pár čoček, včetně startovacího roztoku a pouzdra
  • Nácvik manipulace
  • Edukace o čištění a na co si dát pozor
  • Následná kontrola po několika dnech

Naše další služby

Měření zraku

Jste nejistí při večerní jízdě nebo máte potíže s drobným textem? Přijďte na měření zraku do dálky i do blízka. Čeká vás měření nitroočního tlaku, špičkový oční skener DNEye PRO a ostré a pohodlné vidění s garancí návyku.

Binokulární měření zraku

I když nosíte brýle není to ono? Trápí vás bolesti hlavy, náhle rozmazání, potíže s přeostřováním, případně až dvojité vidění? Přijďte k nám na specializované binokulární měření očí, kde se podíváme na vzájemnou spolupráci očí a pokusíme se zjistit zda je všechno v pořádku.

Podívejte se na naše spokojené zákazniky

Časté dotazy

Na příspěvek ze strany zdravotní pojišťovny máte nárok jen pokud jste mladší osmnácti let. Jen ve výjimečných případech (oční vada nad 10 D apod.) lze příspěvek obdržet a to navíc se souhlasem revizního lékaře.

Optometrista vám perfektně změří dioptrie, provede vás světem kontaktních čoček a podívá se například na binokulární spolupráci obou očí. V rámci optometristického výkonu je prováděn primární zdravotní screening. Pokud se nám něco nezdá dáváme doporučení k návštěvě oční lékaře.

Oční lékař se primárně zajímá o zdraví vašich očí. Lečí záněty, problémy se slzným filmem a zelený zákal, kontroluje oční pozadí (velmi důležité o diabetiků) a dává indikaci k operaci šedého zákalu.

Pokud nemáte zdravotní potíže a jdete si pro brýle nebo pro kontaktní čočky, můžete bez obav využít služeb optometristy v oční optice. Je-li ale zřejmé, že není s očima něco v pořádku po zdravotní stránce - navštivte očního lékaře.