Multifokální brýle 2 + 1 zdarma

Po překročení 45. roku se můžete přistihnout, jak oddalujete text od očí. Vidění na blízko už není dobré, vaše oči jsou brzy unavené a z rozostřeného vidění vás začne bolet hlava. Není vám to povědomé?

Není jiného zbytí než si pořídit brýle na čtení. Zde ovšem nastává problém, protože s brýlemi na čtení přece nevidíte na dálku! Začíná nekonečný kolotoč přehazování brýlí, který obtěžuje. Stále jedny brýle někde zapomínáte a přehazováním se výrazně snižuje životnost brýlí.

Multifokální brýle 2 + 1 zdarma

Využijte jedinečné nabídky! 2 páry za cenu 1

Nespoléhejte se jen na jedny brýle. Při zakoupení dvou obrubu dostanete do druhé obruby multifokální pár brýlových čoček ZDARMA! Hodnota druhé páru je stejná. V rámci této akce ušetříte tisíce a zajistíte si ostré vidění na několik let.

Proč multifokální brýle od Arte Optik

Jsme specialisti na multifokální brýle a s multifokálními brýlemi máme letité zkušenosti a mnoho spokojených klientů. Aby multifokální brýle „dobře sedly“, musíme pohlídat mnoho faktorů.

Měření zraku

Správné dioptrie jsou tím nejdůležitějším základem. Vyžaduje se velmi pečlivé měření zraku, kdy i čtvrt dioptrie VÝZNAMNĚ ovlivní výsledek! Pokud chcete mít jistotu, že vše bude v pořádku, rádi vám nabídneme naši službu měření zraku. Výkon zabere cca 45 minut a za naměřené hodnoty plně ručíme. Není dobré kupovat zajíce v pytli, takže si u nás můžete multifokální brýle přímo s vašimi dioptriemi vyzkoušet.

Biometrické inteligentní brýle

Všechny naše pobočky mají unikátní oční skener DNEye PRO, který umožní vyrobit multifokální brýle podle individuálních dat vašich očí s přesností na setiny dioptrií. Dosáhneme tak perfektního zobrazení při bočních pohledech, zvýšený kontrast v noci, snížení oslnění, velmi snadný návyk s potlačením efektu houpání a široké zorné pole na vidění na všechny vzdálenosti.
Dodělat link

Výběr brýlí

Správná obroučka je velmi důležitá. Musí být ve správném sklonu k tváři, nesmí být příliš vysoko nebo nízko a na nosních partiích musí být optimálně usazená. Víme, na co se dívat a víme co doporučit pro správnou funkčnost.

Vhodný typ multifokálu

Na trhu je velké množství typů s různě rozloženými zónami. Máme bohaté zkušenosti s jednotlivými produkty a po konzultaci s vámi vám doporučíme typ přesně odpovídající vaším potřebám.

Precizní centrace

Centrace těchto čoček do brýlí musí být co nejpřesnější, každý milimetr hraje roli. Proto jsme vybaveni kamerovým systémem, který Vás jednoduše vyfotí a umožní nám nacentrovat čočku s přesností na desetinu milimetru.

Kompletace

Nenecháváme nic náhodě. Naše více jak 25leté zkušenosti úročíme při zábrusu s heslem „kvalitně a krásně“.

Přes 10 000 měření zraku

Zrak měříme od roku 2005. Za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, které rádi u vás uplatníme k vašemu spokojenému vidění.

Zkušení optometristé

Jsme zkušený tým optometristů, který stále sleduje moderní trendy. Můžete si být tak jistí, že jsou naše měřící postupy v souladu se současným poznáním.

DNEye PRO technologie

Disponujeme nejmodernějším očním skenrem současnosti DNEye PRO, který umožňuje velmi detailně proměřit oko a to včetně nitroočního tlaku.

Garance návyku na brýle

Za svými výsledky si stojíme! U brýlí zhotovených s naším měřením zraku dáváme garanci návyku.

Podívejte se na naše spokojené zákazniky

Časté dotazy

Na příspěvek ze strany zdravotní pojišťovny máte nárok jen pokud jste mladší osmnácti let. Jen ve výjimečných případech (oční vada nad 10 D apod.) lze příspěvek obdržet a to navíc se souhlasem revizního lékaře.

Optometrista vám perfektně změří dioptrie, provede vás světem kontaktních čoček a podívá se například na binokulární spolupráci obou očí. V rámci optometristického výkonu je prováděn primární zdravotní screening. Pokud se nám něco nezdá dáváme doporučení k návštěvě oční lékaře.

Oční lékař se primárně zajímá o zdraví vašich očí. Lečí záněty, problémy se slzným filmem a zelený zákal, kontroluje oční pozadí (velmi důležité o diabetiků) a dává indikaci k operaci šedého zákalu.

Pokud nemáte zdravotní potíže a jdete si pro brýle nebo pro kontaktní čočky, můžete bez obav využít služeb optometristy v oční optice. Je-li ale zřejmé, že není s očima něco v pořádku po zdravotní stránce - navštivte očního lékaře.