fbpx

Multifokální brýle

Využijte jedinečné nabídky!

Při zakoupení dvou obrubu dostanete do druhé obruby multifokální pár brýlových čoček ZDARMA!

Hodnota druhé páru je stejná. Nespoléhejte se jen na jedny brýle. V rámci této akce ušetříte tisíce a zajistíte si ostré vidění na několik let.

 

MĚŘENÍ ZRAKU – správné dioptrie jsou tím nejdůležitějším základem. Vyžaduje se velmi pečlivé měření zraku, kdy i čtvrt dioptrie VÝZNAMNĚ ovlivní výsledek! Pokud chcete mít jistotu, že vše bude v pořádku, rádi Vám nabídneme naši službu MĚŘENÍ ZRAKU. Výkon zabere cca 45 minut a za naměřené hodnoty plně ručíme. Navíc si u nás můžete multifokální brýle přímo vyzkoušet.

VÝBĚR BRÝLÍ – správná obroučka je velmi důležitá. Musí být ve správném sklonu k tváři, nesmí být příliš vysoko nebo nízko a na nosních partiích musí být optimálně usazená. Víme na co se dívat a víme co doporučit pro správnou funkčnost.

VHODNÝ TYP MULTIFOKÁLU – na trhu je velké množství typů. Máme bohaté zkušenosti s jednotlivými produkty a nabízíme špičkové multifokální čočky všech světových výrobců.

PRECIZNÍ CENTRACE – centrace těchto čoček do brýlí musí být co nejpřesnější. Pro tento účel jsme vybaveni špičkovým přístrojem firmy ZEISS, který Vás jednoduše vyfotí a umožní nám nacentrovat čočku s přesností na desetinu milimetru.

KOMPLETACE – nenecháváme nic náhodě. Naše více jak 20leté zkušenosti bohatě úročíme při zábrusu s heslem „KVALITNĚ A KRÁSNĚ“.

  • 9056