Biometrické inteligentní brýle

Díky individuálním parametrům vašeho oka, jsme schopni vyrobit brýle, které významně snižují vady zobrazení a dělají váš svět krásnější, ostřejší a barevnější. Zohledněním velikosti zornice ve dne nebo v noci do konečného návrhu brýlové čočky vede k výrazně lepšímu vidění za šera a tmy. Při výrobě hraje roli i polohu brýlí před okem, proto mluvíme o biometricky inteligentních brýlích. Zde jsou shrnuty výhody těchto brýlí.

Biometrické inteligentní brýle

Proč biometrické inteligentní brýle od Arte Optik

Bezpečené vidění

Skvělé noční vidění, zohlednění dioptrického posunu oční vady ve dne a v noci; vysoký kontrast a ostré periferní vidění významně zvyšuje reakce řidiče

Přirozené vidění ve všech směrech

Široké zorné pole, ostřejší a čistější vidění, jasné a ostré hrany písmen a předmětů, lepší rozlišení detailů, významné snížení vad při periferních pohledech

Výborné kontrastní vidění

Dokonalé vnímání detailů, přesné rozpoznání sledovaných předmětů na různém pozadí za různých světelných podmínek

Kvalitní barevné vidění

Přirozené vnímání barev – detailní a jemné rozdíly barevných odstínů

Podívejte se na naše spokojené zákazniky

Časté dotazy

Na příspěvek ze strany zdravotní pojišťovny máte nárok jen pokud jste mladší osmnácti let. Jen ve výjimečných případech (oční vada nad 10 D apod.) lze příspěvek obdržet a to navíc se souhlasem revizního lékaře.

Optometrista vám perfektně změří dioptrie, provede vás světem kontaktních čoček a podívá se například na binokulární spolupráci obou očí. V rámci optometristického výkonu je prováděn primární zdravotní screening. Pokud se nám něco nezdá dáváme doporučení k návštěvě oční lékaře.

Oční lékař se primárně zajímá o zdraví vašich očí. Lečí záněty, problémy se slzným filmem a zelený zákal, kontroluje oční pozadí (velmi důležité o diabetiků) a dává indikaci k operaci šedého zákalu.

Pokud nemáte zdravotní potíže a jdete si pro brýle nebo pro kontaktní čočky, můžete bez obav využít služeb optometristy v oční optice. Je-li ale zřejmé, že není s očima něco v pořádku po zdravotní stránce - navštivte očního lékaře.