Užij si slunce bez obav!

19. 4. 2023

Užij si slunce bez obav a pořiď si parádní sluňáky s akční cenou -20 %. Svou vadu můžeš také vyřešit kombinací kontaktních čoček a slunečních brýlí, na které máme také zvýhodněnou cenu.

Konečně už aby svítilo sluníčko a bylo trochu tepleji. Slunce si už chystá drápky a my máme pro vás speciální akční nabídku pro VAŠE OČI, aby jste byli perfektně chráněni a nebyli jste nepříjemně oslněni. Jednoduše, UŽIJ SI SLUNCE BEZ OBAV ze sluňákama z ARTE OPTIK! 

Máme pro vás jedno překvapení! Pokud u nás koupíte kontaktní čočky nebo jakékoliv brýle, dostanete poukaz na slevu 20 % na jakoukoliv sluneční obrubu. Že by to byl konečně moment, proč si pořídit sluneční brýle i ke kontaktním čočkám? Nebo konečně vyřešit bezpečnou jízdu autem díky dioptrickým slunečním brýlím? :-)
1 :: SLEVA NA SLUNEČNÍ DIOPTRICKÁ SKLA

Jsme specialisti na dioptrické sluneční brýle. Od 19.4.2023 do 31.7.2023 můžete v očních optikách Arte Optik pořídit perfektní dioptrické sluneční skla se slevou 20 %! Jedná se o kvalitní brýlové čočky se 100 % UV filtrem, který velmi účinně ochrání vaše oči. Díky dioptriím uvidíte perfektně ostře a oslnění nemá šanci. Akce se vztahuje i na samozabarvující se brýlové čočky. Je libo změřit zrak? - klikni zde.

2 :: SLEVA NA SLUNEČNÍ BRÝLE

Na pobočce Žerotínovo náměstí máme pro vás připraveno několik zajímavých kousků ve slevě. Na pobočce Znojemská pak máme kolekci krásných slunečních brýlí RESERVE. Přijď hodit okem...

3 :: KONTAKTNÍ ČOČKY VÝHODNĚJI

Milujeme kontaktní čočky! Zkuste kontaktní čočky a užijte si ten skvělý pocit volnosti - ostré vidění ve všech směrech. A když si pak na kontaktní čočky nasadíte nové sluneční brýle, není nic lepšího. A co je důležité, oboje lze tuto sezónu pořídit výhodněji. U kontaktních čoček máme věrnostní program, kdy je každé 4. nebo 5. balení v řadě ZDARMA (odpovídá slevě 20 % nebo 25 %, záleží na typu kontaktních čoček). Objednání na kontaktní čočky v Arte Optik - zde


Akce platí od 19.4.2023 do 31.7.2023. Nelze kombinovat s poukázkami, věrnostní slevou nebo jinou slevovou akcí.