Kontrola očí a balení čoček ZDARMA!

19. 7. 2023

Kontaktní čočky bereme vážně a proto se našim klientům řádně věnujeme. Můžeme vám nabídnout dva velké benefity:


KAŽDÉ 4. BALENÍ KONTAKTNÍCH ČOČEK ZDARMA

Pokud kupujete kontaktní čočky pravidelně, automaticky vám založíme tzv. Program roční péče (PRP), kde sledujeme vaše nákupy. Jakmile kupujete 4. balení v řadě nic za něj neplatíte, máte jej ZDARMA. Pokud balení zdarma započítáte do celého ročního nákupu, kupujete vlastně s 25 % slevou.


Nabídka 4. balení zdarma platí platí pro všechny běžné typy. Výjimka je pouze u kontaktních čočeky Dailies Total 1 a všechny jeho varianty, kdy je zdarma každé 5. balení. Z této akce jsou vyjmuty kontaktní čočky Biofinity Multifocal Toric, Proclear Multifocal XR, Proclear Multifocal Toric.

KONTROLA ZRAKU ZDARMA V HODNOTĚ 590 Kč

Nejlepší způsob, jak zajistit zdraví vašich očí a ostré vidění jsou pravidelné kontroly u očního specialisty a nákup originálních produktů. Pokud jste u nás absolvovali výkon Aplikace kontaktních čoček rádi vám poskytneme kontrolu očí zdarma za těchto podmínek:

  • v posledních 6 měsících jste zakoupili kontaktní čočky
  • v rámci prováděné kontroly si kontaktní čočky zakoupíte

Jedná se o plnohodnotný výkon včetně měření zraku. Výsledkem je spokojený nositel kontaktních čoček, který má aktuální dioptrie, vysoké pohodlí a nemá žádné zdravotní potíže.