fbpx

Acuvue Oasys with Transitions

 

ACUVUE® OASYS with Transitions™ rychle a automaticky snižují stresující vliv světla venku i uvnitř budovy, včetně filtrace modrého světla a blokování škodlivého UV záření. Jedná se o první kontaktní čočky svého druhu, které se sami přizpůsobují změnám světelných podmínek.

Přesvědčte se sami!

ACUVUE® OASYS with Transitions™:

  • Dynamicky filtrují jasné světlo a snižují jeho stresující vliv venku i uvnitř budov.
  • Každý den jsme vystaveni působení modrého světla a tyto čočky jej pomáhají filtrovat.
  • Navrženy tak, aby nabízely nejvyšší možnou úroveň ochrany před UV zářením, jakou mohou kontaktní čočky poskytnout.

 

BUĎTE PRVNÍ A PŘIJĎTE SI JE VYZKOUŠET!

 

OBJEDNEJTE SE K NÁM NA VYZKOUŠENÍ

 

Nyní navíc v akci 1+1 - ke každému prodejnímu balení druhé zdarma!

 

Často kladené otázky

Jak vypadají na očích? Zatmaví se?

Kontaktní čočky se zatmaví díky aktivaci UV a/nebo HEV světlem. Byly speciálně navržené tak, aby minimalizovaly změnu vzhledu očí nositele. Při pobytu venku se úroveň aktivace mění v závislosti na intenzitě světla. Ve většině situací tak kontaktní čočky nejsou ve své nejtmavší podobě. Při příchodu do budovy se kontaktní čočky adaptují a změní se zpět na čiré.

Nahradí tyto nové čočky sluneční brýle? Je možné používat čočky a sluneční brýle současně?

ACUVUE® OASYS with Transitions™ nenahrazují sluneční brýle, ale je možné je nosit s běžnými slunečními brýlemi. Tyto kontaktní čočky poskytují ochranu před UV zářením pouze oblasti oka, kterou pokrývají, ostatní části a okolí oka jsou však stále vystaveny UV záření. Sluneční brýle pomáhají chránit celé oko. 

Aktivují se čočky také umělým světlem nebo pouze venkovním UV zářením?

Kontaktní čočky se aktivují jak venku za přítomnosti UV záření, tak uvnitř budov. I když se čočka jeví jako čirá, stále je aktivovaná a adaptuje se na rozdílné světelné podmínky. 

Fungují i při jízdě autem za čelním sklem?

Zatímco fotochromní čočky reagují na UV záření, čelní sklo v autě blokuje téměř 100 % UV záření. Je velmi důležité zmínit, že ACUVUE® OASYS with Transitions™ nenahrazují sluneční brýle, ale je možné je nosit s běžnými slunečními brýlemi.

  • 318